2:0
2:2
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - SK Spartak Slatiňany 10:3
1. Marek Potůček, 2. Filip Hron, 10. Daniel Černý, 12. Václav Ponča, 14. Marek Potůček, 15. Filip Hron, 26. Daniel Černý, 28. Marek Potůček, 31. Daniel Černý, 38. Daniel Černý - 10. Michal Sotona, 33. Ivan Pytlík, 37. Ivan Pytlík; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Souček 15 - Marek Pytlík 10; po třetinách: 6:1, 2:0, 2:2;
45:00
37:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Daniel Černý, asistoval Jáchym Bednář (10:3).
36:09
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Michal Sotona (9:3).
34:28
Vyloučen hráč Lukáš Erbs družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:49
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Jaroslav Čihák (9:2).
30:52
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Daniel Černý, asistoval Václav Ponča (9:1).
30:00
30:00
27:01
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Daniel Černý (8:1).
25:21
21:56
Vyloučen hráč Michal Vokatý družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
14:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Filip Hron, asistoval Jáchym Bednář (6:1).
13:22
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Josef Mostecký (5:1).
11:42
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Ponča bez asistence (4:1).
09:48
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Michal Vokatý (3:1).
09:26
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Daniel Černý, asistoval Marek Potůček (3:0).
01:29
00:29
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Michal Vokatý, Ivan Pytlík, Simon Opavský, Jaroslav Čihák