0:3
1:1
- : -

FbK TJ Svitavy - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 1:4
33. Dominik Mifek - 21. David Mlejnek, 21. Jiří Beran, 21. Filip Lněnička, 35. David Mlejnek; rozhodčí: Jiří Němec - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Veigl 19 - Lubomír Stráník 17; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:1;
45:00
44:50
Hosté dnes efektivnější v zakončení a po zásluze vítězí.
43:10
Vrbič zmátl svým ladným pohybem soupeře v situaci 1v1 u mantinelu a vytočil se nebezpečného backhandového zakončení!
40:00
Vlkouš svojí dravostí působí Liťáku problémy, bohužel zatím bez golového efektu.
37:14
Domácí se teď většinu svých kombinací snaží rozehrávat středem hřiště ale ztrácí tam jeden míček za druhým, čemuž už lehce rezignovaně přihlíží i play boy na domácí střídačce Vláďa Richter.
34:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil David Mlejnek, asistoval Filip Lněnička (1:4).
34:38
A svitavští junioři se mu za jeho podporu odvděčují dalším golem ve vlastní síti.
34:30
Zdravotník utkání a DJ František Buksanto nabuzen snížením teď burcuje domácí borce.
32:20
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Dominik Mifek, asistoval Ondřej Husák (1:3).
32:20
Dominik Mifek nekompromisně střelou z "voleje" zužitkoval křížný pas Ondry Husáka. Babička i přítelkyně jsou na tribuně ve varu.
30:00
30:00
29:30
Závěr třetiny nabízí zvýšené úsilí a tlak domácích, které ale musel střelecky inspirovat snad samotný Pepa Prudil.
25:00
Ondra Husák a po něm i Víťa Jakubec teď krátce po sobě přehulili branku hostů v situacích které doslova volaly po golech.
20:49
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Filip Lněnička, asistoval David Mlejnek (0:3).
20:20
Nejprve hosté z Litomyšle v posledních vteřinách zužitkovali přesilovku a následně domácí obrana podcenila situaci při rozehrávce za vlastní brankou a máme tu trhák!!
20:16
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Beran bez asistence (0:2).
20:07
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil David Mlejnek, asistoval Richard Vrátný (0:1).
18:13
Vyloučen hráč Roman Chodil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
18:13
Vlkouš teď nekompromisně zakročil proti soupeři svojí valaškou a sledujeme první přesilovou hru hostů.
16:00
Snad nám domácí pod dohledem trenéra mužů Lubomíra Kocourka ve druhé třetině nabídnou i nějaké golové kombinace, zatím se halou na Střelnici ozývá především štěkot jeho psa.
15:00
15:00
14:15
Tempo utkání prozatím dovoluje aby Roman "Vlkouš" Chodil po palubovce tancoval s rozvázanýma tkaničkama.
13:00
1. třetina nám zatím nabídla několik dravých průniků na obou stranách, střelecká impotence všech zúčastněných však změnu skore nepřipustila.