2:3
5:1
- : -

SK Spartak Slatiňany - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 8:10
8. Jaroslav Čihák, 16. Michal Sotona, 17. Josef Kolář, 33. Simon Opavský, 33. Simon Opavský, 35. Jakub Machač, 43. Jakub Machač, 44. Jakub Machač - 2. Richard Vrátný, 4. Marek Lamplot, 7. Marek Lamplot, 14. Tomáš Boštík, 15. Filip Lněnička, 15. Marek Lamplot, 25. Filip Lněnička, 27. David Mlejnek, 29. Marek Lamplot, 43. Tomáš Boštík; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Marek Pytlík 16 - Jan Kyselý 1, David Jiránek 17; po třetinách: 1:6, 2:3, 5:1;
45:00
43:46
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač, asistoval Michal Sotona (8:10).
42:12
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Jiří Beran (7:10).
42:01
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač bez asistence (7:9).
41:48
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:17
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač, asistoval Simon Opavský (6:9).
32:40
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Simon Opavský, asistoval Michal Vokatý (5:9).
32:01
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Simon Opavský, asistoval Jakub Machač (4:9).
30:00
30:00
28:46
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Tomáš Boštík (3:9).
26:07
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil David Mlejnek, asistoval Jakub Tauer (3:8).
24:58
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Filip Lněnička, asistoval Tomáš Boštík (3:7).
19:20
Vyloučen hráč René Hora družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:43
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Josef Kolář, asistoval Jakub Machač (3:6).
15:51
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Simon Opavský (2:6).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Jiránek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
15:00
15:00
14:58
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval René Hora (1:6).
14:00
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Filip Lněnička, asistoval Marek Lamplot (1:5).
13:44
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Richard Vrátný (1:4).
07:25
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jaroslav Čihák, asistoval Simon Opavský (1:3).
06:05
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Filip Lněnička (0:3).
03:35
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jiří Beran (0:2).
01:12
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Richard Vrátný, asistoval Jakub Tauer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Jakub Motl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL:
00:00
Line-up domácích SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Michal Vokatý, Jakub Machač, Simon Opavský, Jaroslav Čihák