0:2
3:3
- : -

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto 4:7
4. Marek Lamplot, 35. David Mlejnek, 41. Marek Lamplot, 43. Tomáš Boštík - 10. Jiří Unzeitig, 10. Lukáš Ivanjuk, 24. Jiří Unzeitig, 30. Petr Lesák, 41. Jiří Unzeitig, 43. Jiří Unzeitig, 45. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Lubomír Stráník 13, Jan Kyselý 4 - Tomáš Vopršálek 18; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:3;
45:00
44:52
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (4:7).
44:09
Timeout FTC Vysoké Mýto
42:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval René Hora (4:6).
42:38
Tomáš Boštík si napravuje reputaci velmi povedeným gólem do soupeřovy brány.
42:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Jan Vácha (3:6).
41:40
Naprostá tragédie ze strany Litomyšlského útočníka Tomáše Boštíka, jehož dorážecí šanci do prázdné branky opět poslal na prázdno.
41:00
Senzační akce z rukou Filipa Lněničky a Máry Lamplota.
40:47
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Filip Lněnička (3:5).
40:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (2:5).
40:02
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
38:30
Litomyšl, opět kompletní, aktivně napadá a kombinačně přehrává soupeře.
36:30
Domácí tým se navzdory vlastnímu oslabení snaží velmi aktivně napadat soupeře.
35:30
Filip Lněnička byl vyloučen na dvě minuty za faul, který jsme mohly za celé utkání vidět už mnohokrát, ale rozhodčí se rozhodli ho nezapískat.
35:22
Vyloučen hráč Filip Lněnička družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
34:16
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil David Mlejnek, asistoval Daniel Novák (2:4).
34:16
Vynikající rozehrávka ze standartní situace kterou využil Litomyšlský obránce David Mlejnek a nekompromisně vstřelil góla.
33:00
Laxní a velmi "opatrný" přístup rozhodčích hru velmi znesnadňuje a hra funguje téměř bez přerušení, nicméně souboje jsou velmi tvrdé.
31:30
Hra se teď rychle přelévá ze strany na stranu. Litomyšl tlačí na VM a pokouší se vstřelit branku.
30:30
Začátek poslední třetiny, Litomyšl vyměnila brankáře a bránu domácích teď střeží Jan Kyselý, další vynikající Litomyšlský gólman.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Kyselý družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
30:00
30:00
29:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jan Vácha (1:4).
29:34
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za vražení zády.
28:30
Litomyšl v pěti hráčích. Pokus Tomáše Boštíka o vstřelení gólu byl hrubě přerušen soupeřovým obráncem. Rozhodčí opět nereagují.
26:40
Zápas začíná nabírat na hrubosti, bohužel mladí rozhodčí se neodvažují do hry více zasahovat a hrubé fauly často netrestají.
26:19
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za vražení zády.
23:47
VM se zase vytrhlo z Litomyšlského sevření a po rychlé akci hosté vstřelili branku. První pokus jim ale senzačně překazil domácí gólman Luboš Stráník.
23:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Kryštof Šebetka (1:3).
22:40
Litomyšl drží míček u brány hostů, zatím ale téměř bez střeleckých pokusů.
19:00
Kluci předvádí dobrý výkon, na soupeře to ale zatím moc velký dojem neudělalo.
17:45
VM se uvolňuje z sevření a rychle atakuje domácí bránu, Luboš Stráník společně s obránci jim ale nic nedovolí.
17:00
Domácí drží VM na u jejich brány a snaží se kombinačně soupeře přehrát.
16:00
Litomyšl se po přestávce vrhá opět s plným nasazením na soupeřovu bránu a posílá na gólmana jednu střelu za druhou.
15:00
15:00
12:00
Hráči VM tlačí na Litomyšl a snaží se ji držet na soupeřově obranné polovině.
10:00
VM teď dvakrát využilo chyb domácích hráčů a povedlo se mu vstřelit dvě rychlé branky. Útočníci Litomyšle lehce propadávají a dávají prostor soupeři.
09:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Ivanjuk, asistoval Ondřej Stoklasa (1:2).
09:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Petr Lesák (1:1).
07:20
Gólmanská jednička Luboš Stráník znovu předvádí úžasný zákrok.
06:00
Další efektivní zákrok domácího gólmana Luboše Stráníka. Vysoké Mýto zatím nedokázalo pořádně vystřelit.
04:00
Nebezpečnou akci ze strany hostů zkušeně vyrušil skvělý gólman Litomyšle Luboš Stráník.
03:05
Rychlá kombinační akce a střelba z první od nejlepšího hráče tabulky Máry Lamplota, kterému nahrával Tomáš Boštík.
03:04
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Tomáš Boštík (1:0).
02:00
Gólové konto je zatím stále zamčené. Litomyšl velmi pěkně a bez větších chyb atakuje soupeře a snaží se získat silnější pozici ke střelbě.
01:00
Utkání které může rozhodnout o vítězi 2.ligy juniorů skupiny 4. Domácí Litomyšl se vrhá aktivně na Vysoké Mýto a snaží se rychle vstřelit branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Jakub Motl.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Lukáš Matějka, Adam Drahoš, Jiří Unzeitig, Jan Vácha, Petr Lesák