2:3
1:0
- : -

SK Spartak Slatiňany - FBC Trutnov (DTJ) 7:3
1. Jakub Machač, 7. Michal Sotona, 13. Josef Kolář, 14. Michal Sotona, 19. Patrik Bakeš, 24. Ondřej Dejdar, 45. Jakub Machač - 22. Filip Vymlátil, 24. Jakub Mostecký, 30. Matěj Strnad; rozhodčí: František Košňar - Jiří Němec; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Marek Pytlík 21 - Tomáš Meduna 30; po třetinách: 4:0, 2:3, 1:0;
45:00
44:16
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač, asistoval Josef Kolář (7:3).
43:12
Slatiňany v pěti!
41:10
Vyloučen hráč Jakub Machač družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
40:22
Timeout SK Spartak Slatiňany
36:31
Vyloučen hráč Simon Opavský družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:54
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Martin Mečíř (6:3).
29:22
Trutnov je v plném počtu!!
29:10
Na zápas se dívá 16 diváků.
28:35
Slatiňany v přesilovce útočí co to jde, ale zatím bez zisku.
27:22
Vyloučen hráč Jakub Mostecký družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
23:52
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jakub Mostecký, asistoval Matěj Strnad (6:2).
23:25
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ondřej Dejdar bez asistence (6:1).
21:36
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Filip Vymlátil, asistoval Tomáš Haufer (5:1).
19:44
18:22
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Patrik Bakeš, asistoval Michal Sotona (5:0).
17:25
Slatiňany zase na míčku a je vidět jak si s míčkem rozumí. V závěru končí střela za mantinelem.
16:40
Trutnov má plno možností jak zakončit, nedaří se!
16:08
Začala druhá třetina a je vidět, jak se Trutnov nevzdává.
15:00
15:00
13:55
V jedné minutě a deseti vteřinách střeleny 2 góly. Je vidět, že Slatiňany jsou v dobré kondici.
13:52
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Marek Pytlík (4:0).
12:48
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Josef Kolář, asistoval Martin Vašák (3:0).
12:01
Hra je velmi vyrovnaná, ale přesto velmi hrubá. Hráči z obou stran sekají, rozhodčí to neřeší.
06:08
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Ondřej Dejdar (2:0).
00:26
Po úvodním buly z první střílí hráč ze Slatiňan a nečekaně hýbe se začátkem utkání.
00:15
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač, asistoval Ondřej Dejdar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Košňar a Jiří Němec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Jakub Machač, Simon Opavský, Ondřej Dejdar, Josef Kolář