4:1
3:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbK TJ Svitavy 8:3
6. Petr Lesák, 19. Jiří Unzeitig, 21. Jan Vácha, 25. Petr Lesák, 26. Jiří Unzeitig, 32. Jiří Unzeitig, 36. Ondřej Stoklasa, 37. Lukáš Matějka - 8. Ondřej Husák, 23. Lukáš Nekvinda, 45. Ondřej Husák; rozhodčí: František Košňar - Jiří Němec; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Žufánek 14 - Benjamin Aiden Roche 18; po třetinách: 1:1, 4:1, 3:1;
45:00
44:39
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Husák bez asistence (8:3).
44:02
Vyloučen hráč Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
38:40
Další přesilovka pro Svitavy, podaří se jim skóre ještě změnit?
37:48
Vyloučen hráč Adam Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
36:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Jiří Unzeitig (8:2).
35:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Kryštof Šebetka (7:2).
31:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Jan Vácha (6:2).
30:00
30:00
28:55
Mýto odolává oslabení, které zatím nekončí.
27:24
Vyloučen hráč Tomáš Janiš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
25:59
24:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Vojtěch Patka (4:2).
22:04
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Nekvinda, asistoval Ondřej Husák (3:2).
20:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vácha, asistoval Jiří Unzeitig (3:1).
20:26
Hráči se snaží co to jde.
18:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Petr Lesák (2:1).
18:20
Z Mýta střílí Jiřík Novotný, ale zasahuje golmana a tak se nepodařilo zvýšit náskok.
15:00
15:00
13:13
Je vidět jak oba dva týmy chtějí vyhrát. Nikdo nechce nic uspěchat.
09:20
Mýto se snaží prorazit golmana, ale zatím neúspěšně.
07:59
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Husák, asistoval Vít Jakubec (1:1).
05:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Marek Cifra (1:0).
04:57
Svitavy hrají dost hrubě.
03:33
Mýto neustále na hokejce, nechce dovolit Svitavám ani osahat míček.
01:06
Jura Unzeitig zpět ve hře, po zákroku z minulého zápasu se nenechal odradit zraněním a i přez bolest nastoupil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Košňar a Jiří Němec.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Jan Žufánek; hráči v poli: Lukáš Matějka, Jiří Unzeitig, Marek Cifra, Jan Vácha, Petr Lesák