0:2
2:2
- : -

FbK TJ Svitavy - FTC Vysoké Mýto 4:6
6. Ladislav Vašák, 15. František Pešl, 37. František Pešl, 43. Ladislav Vašák - 4. Marek Cifra, 6. Jiří Unzeitig, 28. Lukáš Matějka, 30. Tomáš Janiš, 34. Adam Drahoš, 34. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Václav Jiruška; vyloučení: 2:0 + Jiří Unzeitig 5; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Veigl 12 - Jan Žufánek 16; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:2;
45:00
44:59
Vyloučen hráč František Pešl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za špatné střídání.
42:19
Timeout FbK TJ Svitavy
42:19
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ladislav Vašák, asistoval Ondřej Husák (4:6).
39:11
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minut za sekání.
36:12
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil František Pešl, asistoval Vít Jakubec (3:6).
33:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Petr Lesák (2:6).
33:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Drahoš, asistoval Tomáš Janiš (2:5).
30:00
30:00
29:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Janiš, asistoval Adam Drahoš (2:4).
27:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Jiří Unzeitig (2:3).
26:44
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:52
05:55
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ladislav Vašák, asistoval Jakub Motl (1:2).
05:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (0:2).
03:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Marek Cifra, asistoval Petr Lesák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Václav Jiruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Jan Žufánek; hráči v poli: Lukáš Matějka, Adam Drahoš, Jiří Unzeitig, Marek Cifra, Petr Lesák