3:2
2:3
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:9
10. Matěj Velc, 16. Tomáš Burian, 26. Michael Frýzl, 28. Jakub Smetana, 34. Jakub Smetana, 45. Jakub Smetana - 4. Tomáš Hájek, 6. Matěj Stieber, 6. Ondřej Beran, 9. Viktor Vosecký, 20. Ondřej Beran, 24. Vítek Novák, 42. Viktor Vosecký, 45. Tomáš Hájek, 45. Viktor Vosecký; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Michal Gregor 23 - Martin Stehlík 25; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:3;
45:00
44:59
Střely ve třetí třetině: 11 : 15
44:55
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jakub Smetana, asistoval Matěj Velc (6:9).
44:32
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Viktor Vosecký, asistoval Filip Oliva (5:9).
44:23
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Ondřej Beran (5:8).
42:51
Vyloučen hráč Jakub Smetana družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za hra rukou.
41:49
Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
41:48
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Viktor Vosecký bez asistence (5:7).
39:18
Sion výrazně tlačí na Chrudim, aby dotáhli aspoň na remízu.
28:37
Časomíra ,,nesnímla" Davidův prst v zákulisí zapisovatelů.
27:48
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jakub Smetana, asistoval František Voltr (4:6).
25:59
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Michael Frýzl z trestného střílení (3:6).
23:25
Chrudim využila svoji první přesilovku
23:23
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Vítek Novák, asistoval Jiří Pecina (2:6).
23:03
Vyloučen hráč Michael Frýzl družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:25
Chrudim úspěšně zvládla první oslabení
20:22
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
19:25
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Ondřej Beran, asistoval Tomáš Hájek (2:5).
19:02
Nádherný zákrok gólmana z Chrudimi
17:38
Začátek druhé třetiny je velice opatrný a nikdo se nepouští do příliš velkých akcí
15:30
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Tomáš Burian, asistoval František Voltr (2:4).
09:09
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Matěj Velc, asistoval Tomáš Burian (1:4).
08:58
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Viktor Vosecký, asistoval Matěj Stieber (0:4).
05:57
05:44
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Matěj Stieber, asistoval Tomáš Hájek (0:2).
03:58
Hra je velmi vyrovnaná.
03:00
02:45
Hra je už od začátku celkem rychlá
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim:
00:00
Line-up domácích FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Michal Gregor; hráči v poli: Matěj Velc, Jakub Smetana, Michael Frýzl, Tomáš Burian, František Voltr