3:3
0:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBK Kobra Tatran Hostinné 7:6
2. Ondřej Martinásek, 3. Dominik Zlesák, 10. David Král, 13. Vojta Šmíd, 16. Dominik Zlesák, 19. Tadeáš Vaněk, 24. Vojta Šmíd - 1. Zbyněk Rek, 18. Denis Horák, 19. Miroslav Balatka, 28. Lukáš Turek, 37. David Weishaupt, 40. Lukáš Turek; rozhodčí: Tomáš Vítek - Jiří Němec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Aubus 10 - Matyáš Klázar 19; po třetinách: 4:1, 3:3, 0:2;
45:00
44:47
Vyloučen hráč Jan Peroutka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za opakované přestupky.
39:34
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
39:34
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Matyáš Klázar (7:6).
36:15
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil David Weishaupt, asistoval Denis Horák (7:5).
30:00
30:00
27:20
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Trung Le (7:4).
23:44
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Dominik Zlesák (7:3).
18:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Štěpán Kapoun (6:3).
18:34
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Miroslav Balatka, asistoval Lukáš Turek (5:3).
17:36
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák bez asistence (5:2).
15:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák, asistoval David Král (5:1).
15:00
15:00
12:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd bez asistence (4:1).
09:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Král, asistoval Štěpán Martinec (3:1).
08:09
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil Vojta Šmíd.
04:49
Vyloučen hráč Matěj Kesner družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra rukou.
02:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák, asistoval Jan Kalous (2:1).
01:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Ondřej Martinásek bez asistence (1:1).
00:53
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Zbyněk Rek, asistoval Denis Horák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Vítek a Jiří Němec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Jan Peroutka, Matyáš Holub, Štěpán Kapoun, Tadeáš Vaněk, Vojta Šmíd