0:2
1:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbK Orlicko-Třebovsko 1:4
36. Miroslav Kuře - 4. Tadeáš Vaněk, 10. Dominik Zlesák, 24. Tadeáš Vaněk, 26. Jan Stolín; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Martin Doležal; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Linhart ? - Karel Aubus ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:0;
45:00
44:51
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
41:52
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
41:52
Vyloučen hráč Hynek Jonáš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
41:52
Vyloučen hráč Štěpán Martinec družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
35:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Jakub Škoda (1:4).
30:00
30:00
25:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Stolín bez asistence (0:4).
23:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Dominik Zlesák (0:3).
15:00
15:00
09:31
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák, asistoval Vojta Šmíd (0:2).
04:48
Vyloučen hráč Jan Stolín družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
03:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Matyáš Holub (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Štěpán Kapoun, Tadeáš Vaněk, Jan Peroutka, Jan Stolín, Vojta Šmíd