0:3
1:3
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:9
8. Jakub Smetana, 33. Alexej Duchač - 5. Daniel Semerák, 12. Vojtěch Rusin, 14. Tomáš Melich, 19. Miroslav Kuře, 22. Miroslav Kuře, 26. Jan Beneš, 34. Jan Beneš, 38. Jan Beneš, 42. Matěj Labík; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Martin Doležal; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Burian ? - Petr Linhart ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:3;
45:00
41:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík, asistoval Jan Beneš (2:9).
37:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Beneš, asistoval Daniel Semerák (2:8).
33:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Beneš, asistoval Dominik Hebelka (2:7).
32:32
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Alexej Duchač, asistoval Matěj Velc (2:6).
30:00
30:00
25:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Beneš, asistoval Lubor Zoufal (1:6).
24:13
Vyloučen hráč Michael Frýzl družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Vojtěch Rusin (1:5).
18:05
15:00
15:00
13:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Melich, asistoval Daniel Semerák (1:3).
11:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Jakub Škoda (1:2).
07:49
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jakub Smetana, asistoval Matěj Velc (1:1).
05:24
Vyloučen hráč Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
04:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Semerák, asistoval Lubor Zoufal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší:
00:00
Line-up domácích FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Tomáš Burian; hráči v poli: Jakub Smetana, Michael Frýzl, Matěj Velc, Michal Jarka, František Voltr