2:3
3:1
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - FBK Kobra Tatran Hostinné 9:5
4. Matěj Velc, 12. Matěj Velc, 12. Michael Frýzl, 14. Jakub Smetana, 17. Jakub Smetana, 30. Jakub Smetana, 35. Matěj Velc, 38. Michal Jarka, 40. Matěj Velc - 2. Denis Horák, 21. Trung Le, 23. Denis Horák, 25. Matěj Máslo, 44. Lukáš Turek; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Lucie Romančáková; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Burian ? - Matyáš Klázar ?; po třetinách: 4:1, 2:3, 3:1;
45:00
43:26
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Matěj Kesner (9:5).
39:25
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Matěj Velc, asistoval Jakub Smetana (9:4).
37:54
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Michal Jarka, asistoval Jakub Smetana (8:4).
34:13
30:00
30:00
29:38
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jakub Smetana bez asistence (6:4).
24:40
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Máslo, asistoval Matěj Kesner (5:4).
22:10
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Lukáš Turek (5:3).
20:53
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Trung Le, asistoval Miroslav Balatka (5:2).
17:24
Vyloučen hráč Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
16:22
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jakub Smetana, asistoval Michal Jarka (5:1).
15:00
15:00
13:26
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jakub Smetana, asistoval Matěj Velc (4:1).
12:02
Vyloučen hráč Alexej Duchač družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za špatné střídání.
11:46
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Michael Frýzl, asistoval František Voltr (3:1).
11:05
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Matěj Velc bez asistence (2:1).
11:03
Vyloučen hráč David Weishaupt družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za přihrávka nohou.
03:26
02:45
01:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Trung Le (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné:
00:00
Line-up domácích FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Tomáš Burian; hráči v poli: Jakub Smetana, Michael Frýzl, Matěj Velc, Michal Jarka, František Voltr