2:1
- : -
FBC Droždín

FBC Beerboys TJ Libina - FBC Droždín 6:2
8. David Kocián, 19. Michal Kilčický, 21. Tomáš Petržela, 23. David Kocián, 34. Lukáš Vrána, 38. Tomáš Petržela - 3. Martin Šťastný, 39. Jan Machatý; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Švec ? - Václav Kašpar ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1;
39:00
38:53
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Machatý, asistoval Tomáš Otevřel (6:2).
37:57
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Tomáš Petržela, asistoval Milan Kobylka (6:1).
37:16
Vyloučen hráč Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
37:16
Vyloučen hráč Michal Kilčický družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za nesportovní chování.
36:32
Vyloučen hráč David Kocián družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hrubost.
33:04
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Lukáš Vrána, asistoval Michal Kilčický (5:1).
32:39
Vyloučen hráč Jan Habr družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
22:13
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil David Kocián, asistoval Michal Kilčický (4:1).
20:39
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Tomáš Petržela, asistoval Michal Kilčický (3:1).
18:18
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Michal Kilčický, asistoval David Kocián (2:1).
13:43
Vyloučen hráč Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
07:58
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil David Kocián, asistoval Ondřej Vlček (1:1).
06:00
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
02:28
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Šťastný, asistoval Jan Machatý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Václav Kašpar; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, Martin Ondra, Martin Šťastný, Jan Krahulík