0:4
- : -
FBC Letka

FBC Letka - S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 2:9
4. Ondřej Ausficer, 20. Martin Döhner - 5. Ondřej Nýč, 10. Ondřej Nýč, 13. Adam Lehnert, 14. Ondřej Nýč, 20. Ondřej Nýč, 25. Ondřej Nýč, 32. Teodor Sedláček, 36. Daniel Bednář, 36. David Langer; rozhodčí: Ondřej Fojt - Lukáš Vaněk; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Antonín Persich ? - Daniel Svoboda ?, Tadeáš Beil ?; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:4;
36:00
35:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil David Langer, asistoval Matěj Klimeš (2:9).
35:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Daniel Bednář z trestného střílení (2:8).
33:57
Střídání brankáře. Nový brankář Tadeáš Beil družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
31:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Teodor Sedláček, asistoval Ondřej Nýč (2:7).
27:34
Vyloučen hráč Martin Reichel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za sekání.
24:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Adam Lehnert (2:6).
24:00
24:00
19:39
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Döhner, asistoval Kateřina Macourková (2:5).
19:25
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval David Tomíček (1:5).
18:44
Vyloučen hráč Sebastián Vu družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za hra na zemi.
13:37
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Sebastián Vu (1:4).
12:25
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Adam Lehnert bez asistence (1:3).
12:00
12:00
V první třetině byli mírněji aktivnější hosté. Uvidíme, jak tomu bude ve třetině druhé.
12:00
09:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč bez asistence (1:2).
04:19
03:24
Branku družstva FBC Letka vstřelil Ondřej Ausficer, asistoval Martin Döhner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ: brankář: Daniel Svoboda; hráči v poli: Martin Reichel, Sebastián Vu, Ondřej Nýč, Adam Lehnert, David Tomíček