3:1
0:0
- : -

Florbal TJ Kobylisy C - Florbal Neratovice B 6:1
2. Ctirad Malina, 6. Daniel Havlíček, 10. Ctirad Malina, 18. Daniel Havlíček, 19. Ctirad Malina, 23. Jan Hrdlička - 23. Jaroslav Tesař; rozhodčí: Filip Bollardt - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Musil 9 - Roman Roškot 14; po třetinách: 3:0, 3:1, 0:0;
36:00
32:10
Timeout Florbal Neratovice B
24:00
24:00
22:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ctirad Malina (6:1).
22:11
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Jaroslav Tesař, asistoval Ondřej Kasík (5:1).
18:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Ondřej Neužil (5:0).
17:29
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Tomáš Procházka (4:0).
13:08
Vyloučen hráč Jaroslav Tesař družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
09:12
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Jan Hrdlička (3:0).
05:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Daniel Havlíček bez asistence (2:0).
01:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Neratovice B:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy C: brankář: Jakub Musil; hráči v poli: David Ledvinka, Lukáš Vinter, Jan Hrdlička, Ctirad Malina, Ondřej Neužil