0:1
1:1
- : -

AIK Steel Kladno B - Florbal TJ Kobylisy C 3:2
5. Jakub Šíma, 7. Jakub Šíma, 33. David Schneider - 19. Ctirad Malina, 35. Jan Hrdlička; rozhodčí: Martin Jirka - Daniel Přibil; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Machů ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:1;
36:00
35:32
Timeout Florbal TJ Kobylisy C
34:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Hrdlička bez asistence (3:2).
33:33
Timeout AIK Steel Kladno B
33:33
Vyloučen hráč David Ledvinka družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za bránění ve hře.
32:42
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil David Schneider bez asistence (3:1).
24:00
24:00
18:03
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval David Ledvinka (2:1).
12:00
12:00
06:41
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jakub Šíma, asistoval Jakub Neradil (2:0).
04:25
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jakub Šíma, asistoval Jiří Neradil (1:0).
01:57
Vyloučen hráč Jiří Neradil družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za hra rukou.
01:51
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy C: brankář: Jakub Musil; hráči v poli: David Ledvinka, Lukáš Vinter, Ctirad Malina, Ondřej Neužil, Jan Hrdlička