3:1
1:1
- : -

FbK 1996 Příbram - SK Alien Nation Černošice 6:3
10. Vojtěch Chytka, 10. Jaroslav Vlček, 18. Pavel Zeman, 19. Jaroslav Vlček, 19. František Burian, 25. Tomáš Skácel - 7. Jakub Sládek, 19. Jakub Sládek, 36. Miroslav Koníček; rozhodčí: Daniel Přibil - David Hertz; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kamil Netušil ? - Jakub Rindoš ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:1;
35:59
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Miroslav Koníček bez asistence (6:3).
35:50
Vyloučen hráč Jan Flaška družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:26
Vyloučen hráč Jakub Sládek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hrubost.
29:17
Vyloučen hráč Jakub Sládek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
28:23
Vyloučen hráč Michal Janouš družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za vražení zády.
27:32
Vyloučen hráč František Burian družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za bránění ve hře.
26:28
Vyloučen hráč Martin Sičár družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání.
24:38
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Tomáš Skácel, asistoval Jaroslav Vlček (6:2).
24:38
Vyloučen hráč Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
18:55
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Miroslav Koníček (5:2).
18:39
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil František Burian, asistoval Jaroslav Vlček (5:1).
18:12
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Vlček, asistoval Jaroslav Skácel (4:1).
17:37
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jaroslav Skácel (3:1).
12:00
12:00
09:56
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Vlček, asistoval Tomáš Skácel (2:1).
09:46
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Vojtěch Chytka, asistoval František Burian (1:1).
06:35
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek bez asistence (0:1).