0:1
0:4
- : -

Noxa TJ Ruzyně A - BLACK ANGELS D DASTA 0:7
7. Erik Fišer, 10. Erik Fišer, 21. Martin Jiřinec, 33. Jaroslav Seiml, 33. Lukáš Kohout, 34. Michael Chochol, 35. Michael Chochol; rozhodčí: Petr Herman - David Kozlík; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vladimír Čížek ? - Josef Čáslava ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:4;
36:00
35:59
Ted tu zkouší oblbnout týmové fanynky y tresné lavice.. no vypadá to, že mu to žerou a sklidí ovoce
34:58
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Michael Chochol, asistoval Martin Jiřinec (0:7).
34:31
Vyloučen hráč Šimon Hejda družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za sekání.
33:24
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Michael Chochol, asistoval Ondřej Falber (0:6).
32:11
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Lukáš Kohout, asistoval Michal Svoboda (0:5).
32:06
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jaroslav Seiml, asistoval Martin Jiřinec (0:4).
29:58
Vyloučen hráč David Rokyta družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:43
Vyloučen hráč Patrik Zatloukal družstva Noxa TJ Ruzyně A na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
20:18
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Martin Jiřinec, asistoval Michael Chochol (0:3).
17:55
ale moc mu to nejde...
15:19
Vyloučen hráč Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za blokování hokejky.
15:19
Vyloučen hráč Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za nesportovní chování.
15:19
frajer č. 19 trochu divočiny předvedl a posedí si 14 min... na trestný se ale snaží být vtipný dál
12:00
12:00
09:58
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS D DASTA neproměnil Erik Fišer.
09:22
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Erik Fišer, asistoval Josef Čáslava (0:2).
06:01
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Erik Fišer, asistoval Jaroslav Seiml (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS D DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Michal Svoboda, Ondřej Falber, Jaroslav Seiml, Martin Jiřinec, Michael Chochol