3:2
3:2
- : -

FBC Vipers Most - FbC Jazzmani Žatec 7:8
7. Matyáš Gary Novák, 14. Marek Pelcman, 20. Matyáš Gary Novák, 22. Marek Pelcman, 26. Václav Ibl, 33. Václav Koubek, 35. Matěj Zienert - 1. Adam Dvorský, 4. Jan Říha, 9. Ondřej Kuvík, 10. Adam Dvorský, 15. Jan Volráb, 19. Jan Volráb, 32. Ondřej Kuvík, 36. Adam Dvorský; rozhodčí: Jan Rubáš - Robert Kusek; vyloučení: 3 + Jan Bertlík OS:4; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Chabr 9 - Denis Ali 7; po třetinách: 1:4, 3:2, 3:2;
35:42
Vyloučen hráč Viktor Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za zdržování hry.
35:09
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Dvorský, asistoval Matěj Hrádek (7:8).
34:58
Timeout FbC Jazzmani Žatec
34:05
Timeout FBC Vipers Most
34:05
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert bez asistence (7:7).
33:24
Vyloučen hráč Ondřej Kuvík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za blokování hokejky.
32:16
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek bez asistence (6:7).
31:23
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Viktor Milyan (5:7).
28:56
Vyloučen hráč Jan Říha družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:02
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Ibl bez asistence (5:6).
24:00
24:00
23:49
Vyloučen hráč Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
21:35
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Marek Pelcman, asistoval Václav Koubek (4:6).
19:59
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Vojtěch Jandečka (3:6).
18:38
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb bez asistence (2:6).
17:57
17:25
Vyloučen hráč Patrik Krejčí družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hrubost.
16:50
Vyloučen hráč Jan Bertlík družstva FBC Vipers Most - osobní trest.
16:50
Vyloučen hráč Jan Bertlík družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
14:13
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Ondřej Kuvík (2:5).
13:00
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Marek Pelcman, asistoval Václav Ibl (2:4).
12:00
12:00
09:51
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Dvorský, asistoval Viktor Milyan (1:4).
08:48
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Říha (1:3).
06:49
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Matěj Zienert (1:2).
03:38
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Říha bez asistence (0:2).
00:21
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Dvorský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Rostislav Pitek, Matěj Zienert, Václav Ibl, Vojtěch Jandečka, Marek Pelcman