1:1
1:3
- : -

FBC "BARBARIENS" H. Životice - S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 5:7
3. Tomáš Schenk, 6. Lukáš Hrstka, 9. Tomáš Schenk, 24. Patrik Skaličan, 33. Patrik Skaličan - 8. Sebastián Vu, 10. Adam Lehnert, 12. Radovan Kufa, 24. Radovan Kufa, 26. Ondřej Nýč, 29. Radovan Kufa, 36. Radovan Kufa; rozhodčí: Jakub Litschmann - Jakub Neděla; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondra Sehnal ? - Tadeáš Beil ?, Daniel Svoboda ?; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:3;
36:00
35:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Radovan Kufa bez asistence (5:7).
34:16
Timeout FBC "BARBARIENS" H. Životice
32:58
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Patrik Skaličan, asistoval Tomáš Schenk (5:6).
28:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Radovan Kufa, asistoval Ondřej Nýč (4:6).
25:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Adam Lehnert (4:5).
24:00
24:00
23:59
23:10
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Patrik Skaličan, asistoval Lukáš Hrstka (4:3).
12:00
12:00
11:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Radovan Kufa, asistoval Adam Lehnert (3:3).
09:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Adam Lehnert, asistoval Ondřej Nýč (3:2).
08:27
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Tomáš Schenk bez asistence (3:1).
07:50
Vyloučen hráč Patrik Skaličan družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za blokování hokejky.
07:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Sebastián Vu bez asistence (2:1).
07:28
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Svoboda družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
05:53
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Lukáš Hrstka, asistoval Patrik Vybíralík (2:0).
02:10
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Tomáš Schenk, asistoval Jakub Žitník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Litschmann a Jakub Neděla.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ:
00:00
Line-up domácích FBC "BARBARIENS" H. Životice: brankář: Ondra Sehnal; hráči v poli: Patrik Vybíralík, Matěj Hedvíček, Martin Kozar, Jakub Žitník, Romana Paprskářová