3:1
1:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice C - FK Slovan J.Hradec B 7:4
9. Lukáš Baštýř, 13. Martin Doškář, 15. Robert Straka, 20. Robert Straka, 22. Michal Beránek, 22. Antonín Prouza, 31. Robin Podlaha - 10. Michal Hřebíček, 19. Jakub Šmíd, 34. Filip Kopřiva, 44. Kryštof Ille; rozhodčí: Jan Novotný - Petr Holeček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Radek Machač ? - Petr Toman ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:2;
45:00
43:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille, asistoval Michal Hřebíček (7:4).
33:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Jan Kovář (7:3).
30:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Robin Podlaha, asistoval Robert Straka (7:2).
30:00
30:00
21:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Antonín Prouza, asistoval Lukáš Baštýř (6:2).
21:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Michal Beránek z trestného střílení (5:2).
19:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Robert Straka, asistoval Martin Doškář (4:2).
18:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jiří Holický (3:2).
15:00
15:00
14:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Robert Straka, asistoval Michal Beránek (3:1).
12:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Martin Doškář, asistoval Michal Beránek (2:1).
09:30
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za sekání.
09:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jakub Tejnor (1:1).
08:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Lukáš Baštýř, asistoval Zdeněk Valdauf (1:0).
08:25
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Novotný a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec B: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Lukáš Fencl, Jiří Holický, Jan Holoubek, Kryštof Ille, Jakub Šmíd