1:1
1:0
- : -

TJ Slovan Havířov - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B 3:3
1. Kamil Soják, 28. Jan Drong, 33. Patrik Charvát - 5. Adam Gábor, 15. Adam Gábor, 21. Petr Vítovec; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Fusek ? - Ivo Sikora ?, Vít Lukáč ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0;
45:00
32:55
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
32:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát, asistoval Jan Drong (3:3).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
30:00
30:00
27:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval František Kyc (2:3).
25:07
Vyloučen hráč Jakub Sasyn družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
20:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Petr Vítovec, asistoval Jakub Sasyn (1:3).
15:00
15:00
14:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Adam Gábor, asistoval Šimon Soukup (1:2).
11:51
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
04:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Adam Gábor, asistoval Filip Šubert (1:1).
01:28
Vyloučen hráč Petr Vítovec družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
00:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval František Kyc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Ondřej Murín, Tomáš Magera, Filip Šubert, Šimon Soukup
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Jiří Fusek; hráči v poli: Marek Vylegala, Marek Raška, Kryštof Fusek, František Kyc, Kamil Soják