0:2
- : -
FBC Přerov

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FBC Přerov 5:5
5. Michal Šubert, 7. Adam Gábor, 9. Michal Šubert, 10. Adam Gábor, 21. Michal Šubert - 19. Marek Mitaš, 19. Marek Mitaš, 24. Michal Bělaška, 31. Matěj Ševčík, 39. Ondřej Kowalik; rozhodčí: Jiří Frömmel - Jiří Večerek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Ivo Sikora ?, Vít Lukáč ?, Ivo Sikora ? - Václav Raška ?; po třetinách: 4:0, 1:3, 0:2;
45:00
44:48
Vyloučen hráč Jakub Sasyn družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za hrubost.
44:36
Timeout FBC Přerov
38:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Marek Mitaš (5:5).
37:14
Vyloučen hráč Tomáš Magera družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:25
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Ševčík bez asistence (5:4).
30:00
30:00
23:35
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Maxim Šefčík (5:3).
22:08
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
20:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Michal Šubert, asistoval Šimon Soukup (5:2).
18:46
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Marek Mitaš, asistoval Ondřej Kowalik (4:2).
18:46
Střídání brankáře. Nový brankář Ivo Sikora družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
18:30
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Marek Mitaš, asistoval Tobiáš Pavliš (4:1).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
15:00
15:00
09:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Adam Gábor, asistoval Jakub Sasyn (4:0).
08:21
06:26
04:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Michal Šubert, asistoval Martin Kašík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Frömmel a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Martin Filka, Jakub Zdráhal, Marek Možíš, Matěj Ševčík, Filip Brauner
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: David Vrána, Martin Kašík, Dalibor Baláš, Šimon Soukup, Adam Gábor