1:1
6:3
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. MVIL Ostrava 7:5
24. Jakub Kostelník, 38. Jiří Šimek, 40. Jakub Kostelník, 40. Jakub Kostelník, 43. Adam Burýšek, 44. Jiří Trčka, 44. Jakub Kostelník - 1. Jan Lacina, 21. Matěj Sokol, 37. Jan Kratochvil, 42. Jan Lacina, 43. Jan Kratochvil; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Jan Bartoň ? - Vít Mazurek ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 6:3;
45:00
44:00
Kopřivnice otočila zápasa v klidu dohrává poslední minutu s rozdílem dvou branek
43:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník bez asistence (7:5).
43:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Trčka, asistoval Tomáš Janek (6:5).
42:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Burýšek, asistoval Jakub Strakoš (5:5).
42:03
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Šimon Kouba (4:5).
42:03
Hráč Mvilu se teď šikovně dostal až před golmana s kterým neměl nějak velký problém a dostává Mvil do vedení.
41:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina, asistoval Matěj Sokol (4:4).
41:01
Máme zde srovnání, bude to ještě DRAMA!!
39:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jan Goršanov (4:3).
39:55
Kostelník uzavírá svůj hattrick a posílá Kopřivnici do vedení.
39:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Žáček (3:3).
39:03
Zdá se že Kopřivnice našla recept co hledala, protože po kombinaci Žáček-Kostelník srovnává na 3:3
37:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Šimek, asistoval Jakub Strakoš (2:3).
37:05
Kopřivnici se podařilo snížit náskok Mvilu už pouze o jeden gol.
36:54
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Jan Lacina (1:3).
35:35
Vyloučen hráč Adam Burýšek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
35:30
Kopřivnice hledá asi ve špatné kuchařce, protože stále nemohou přijít na ten správný recept jak uvařit vyrovnávací gol.
34:13
Jeden z hráčů Kopřivnice zůstává ležet na zemi po tvrdém střetu s protihráčem.
33:21
Mvil kombinuje co to jde, ale na správnou cestu ke golu neee a ne přijít.
31:32
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:26
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
27:09
Jeden z hráčů Kopřivnice vypustil jedovatou střelu,golman bez problémů chytá.
23:28
23:28
Kopřivnice využívá přesilovku pěknou střelou ze středu.
22:02
Vyloučen hráč Jan Újezdský družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
21:57
Hráč mvilu hrál rukou a bude se vylučovat.
20:51
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Matyáš Vašňovský (0:2).
18:01
Mvil zatím v oslabení drží velmi šikovně míček.
17:30
Vyloučen hráč Jan Újezdský družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:15
Vyloučen hráč Martin Adámek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za zdržování hry.
12:55
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:23
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu bez větších šancí.
00:23
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Vojtěch Ferenčák; hráči v poli: Jan Kratochvil, Jakub Mechel, Jan Újezdský, Šimon Kouba, Petr Hopp
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Jiří Trčka, Jan Goršanov, Jakub Kostelník, Vojtěch Žáček, Tomáš Janek