0:2
0:0
- : -

TJ Centropen Dačice B - FK Slovan J.Hradec B 2:6
5. Zdeněk Bohuslav, 14. David Černý - 6. Jakub Tejnor, 7. Michal Hřebíček, 8. Jiří Holický, 11. Jakub Šmíd, 17. Filip Kopřiva, 21. Jakub Šmíd; rozhodčí: Petr Holeček - David Podařil; vyloučení: 5 + Ondřej Macho 5:4 + Jakub Tejnor 5; využití: 0:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan ? - Petr Toman ?; po třetinách: 2:4, 0:2, 0:0;
45:00
44:10
Vyloučen hráč Ondřej Macho družstva TJ Centropen Dačice B na 5 minut za nedovolené vrážení.
44:10
Vyloučen hráč Tomáš Tůma družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za hrubost.
44:10
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec B na 5 minut za hrubost.
44:10
Vyloučen hráč Jakub Pavlát družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za hrubost.
37:13
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:12
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:12
Vyloučen hráč Martin Nosek družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za nesportovní chování.
32:59
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
27:28
Vyloučen hráč Jan Holoubek družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jakub Tejnor (2:6).
18:29
Vyloučen hráč Libor Tůma družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Jan Kovář (2:5).
15:00
15:00
13:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil David Černý bez asistence (2:4).
10:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jiří Holický (1:4).
07:39
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jiří Holický, asistoval Jan Holoubek (1:3).
06:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Roman Aster (1:2).
05:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Lukáš Fencl (1:1).
04:45
Vyloučen hráč Tomáš Tůma družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za hra rukou.
04:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Zdeněk Bohuslav, asistoval Daniel Holeček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a David Podařil.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec B: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Lukáš Fencl, Jiří Holický, Kryštof Ille, Jakub Šmíd, Roman Aster