4:2
4:3
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 8:5
3. Filip Anderle, 7. Michal Doubek, 8. Michal Doubek, 8. Michal Doubek, 17. Filip Anderle, 20. David Jedlička, 21. Michal Doubek, 22. Filip Anderle - 3. Jan Majtner, 4. Max Holásek, 19. Adam Vajrauch, 21. Adam Vajrauch, 24. Dominik Novák; rozhodčí: Pavel Špryňar - Tomáš Šimon; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Daniel Paar ? - Eliška Křivková ?; po třetinách: 4:2, 4:3;
24:00
23:46
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Dominik Novák bez asistence (8:5).
23:32
Vyloučen hráč Max Holásek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:51
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Filip Anderle, asistoval David Jedlička (8:4).
20:56
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch, asistoval Max Holásek (7:4).
20:32
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
20:02
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Michal Doubek, asistoval Martin Cupal (7:3).
19:41
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil David Jedlička bez asistence (6:3).
18:53
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch bez asistence (5:3).
16:02
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Filip Anderle, asistoval Lukáš Ševčík (5:2).
12:00
12:00
07:47
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Michal Doubek bez asistence (4:2).
07:28
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Michal Doubek, asistoval Adam Jedlička (3:2).
06:20
03:44
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Dominik Novák (1:2).
02:55
Vyloučen hráč Lukáš Ševčík družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za hra na zemi.
02:34
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Filip Anderle bez asistence (1:1).
02:22
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Dominik Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Tomáš Šimon.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Adam Vajrauch, Dominik Novák, Mikuláš Bulva, Jakub Renza, Jan Majtner
00:00
Line-up domácích FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Daniel Paar; hráči v poli: Michal Doubek, Lukáš Ševčík, Filip Anderle, Leoš Bárta, Adam Jedlička