2:2
5:0
- : -

SK Alien Nation Černošice - FbK 1996 Příbram 9:2
3. Antonín Krudenc, 7. Antonín Krudenc, 18. Matyáš Waldmann, 18. Vítězslav Prágr, 26. Jakub Sládek, 33. Matyáš Waldmann, 35. Jakub Sládek, 35. Matyáš Waldmann, 36. Miroslav Koníček - 15. Jaroslav Vlček, 22. František Burian; rozhodčí: Jan Chuděj - Václav Římal; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Rindoš ?, Ondřej Puritscher ? - Martin Burian ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 5:0;
36:00
35:06
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Miroslav Koníček, asistoval Pavol Pánik (9:2).
34:44
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Matyáš Waldmann, asistoval Miroslav Koníček (8:2).
34:27
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Pavol Pánik (7:2).
32:53
31:04
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za hrubost.
28:48
Vyloučen hráč Pavol Pánik družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
25:49
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Miroslav Koníček (5:2).
24:00
24:00
21:53
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil František Burian, asistoval Jaroslav Vlček (4:2).
17:31
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Vítězslav Prágr, asistoval Pavol Pánik (4:1).
17:10
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Matyáš Waldmann, asistoval Michal Janouš (3:1).
14:34
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Vlček, asistoval Jaroslav Skácel (2:1).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Puritscher družstva SK Alien Nation Černošice
12:00
12:00
10:58
Trestné střílení družstva SK Alien Nation Černošice neproměnil Antonín Krudenc.
06:14
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Michal Janouš (2:0).
02:58
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Matyáš Waldmann (1:0).