2:2
2:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - 1. FBC Polička dorostenci 7:3
6. Ondřej Stoklasa, 8. Vojtěch Novák, 9. Ondřej Stoklasa, 24. Jan Novák, 26. Jiří Novotný, 33. Kryštof Šebetka, 34. Ondřej Stoklasa - 17. Vojtěch Nunvář, 23. David Zahradník, 45. Jiří Toman; rozhodčí: Dominik Skalický - Tomáš Šimon; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá ? - Michal Martínek ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:1;
45:00
44:07
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Jiří Toman, asistoval Tomáš Jílek (7:3).
35:05
Vyloučen hráč Ondřej Hegr družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Vojtěch Patka (7:2).
32:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kryštof Šebetka, asistoval Radim Filip (6:2).
30:00
30:00
25:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Novotný, asistoval Vojtěch Novák (5:2).
23:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Vojtěch Novák (4:2).
23:03
Vyloučen hráč Filip Neumann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra bez hokejky.
22:37
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil David Zahradník, asistoval Vojtěch Nunvář (3:2).
16:58
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Vojtěch Nunvář, asistoval Ondřej Hegr (3:1).
15:00
15:00
08:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Jan Novák (3:0).
07:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Vojtěch Mikuláš Mann (2:0).
05:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Vojtěch Novák (1:0).
03:47
Vyloučen hráč Vojtěch Přiklopil družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Skalický a Tomáš Šimon.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Polička dorostenci:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Jan Ossendorf, Ondřej Stoklasa, Jan Novák, Jakub Poláček, Vojtěch Patka