1:0
2:0
- : -

1. FBC Polička dorostenci - FBC TJ Draci Lanškroun 5:2
1. Tomáš Jílek, 7. Ondřej Tulis, 26. Ondřej Tulis, 31. Viktor Olšinár, 35. Viktor Olšinár - 6. Pavel Kadrnožka, 15. Michal Pfeifer; rozhodčí: Tomáš Šimon - Jakub Brejcha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Petr Tomša 10 - Matěj Maršík 10; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:0;
45:00
34:02
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Viktor Olšinár, asistoval Vojtěch Nunvář (5:2).
30:42
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Viktor Olšinár bez asistence (4:2).
30:00
30:00
25:58
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Ondřej Tulis bez asistence (3:2).
23:53
Vyloučen hráč Ondřej Tulis družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
17:18
Vyloučen hráč Jakub Dajčar družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za špatné střídání.
15:40
Vyloučen hráč Milan Sokol družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:25
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Michal Pfeifer, asistoval Matěj Parent (2:2).
06:14
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Ondřej Tulis, asistoval Jiří Toman (2:1).
05:03
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Pavel Kadrnožka, asistoval Tomáš Bureš (1:1).
00:12
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Tomáš Jílek, asistoval Vojtěch Nunvář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šimon a Jakub Brejcha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Michal Pfeifer, David Slouka, Tomáš Bureš, Dominik Morávek, Jakub Dajčar