1:1
2:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FTC Vysoké Mýto 5:5
1. Matouš Faltus, 15. Maxim Kubelka, 21. Štěpán Appl, 43. Matouš Faltus, 45. Petr Doleček - 12. Kryštof Šebetka, 12. Vojtěch Novák, 22. Jan Novák, 35. Ondřej Stoklasa, 37. Ondřej Stoklasa; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Daniel Trejtnar 30 - Tomáš Vopršálek 23; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2;
45:00
44:56
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Maxim Kubelka (5:5).
44:56
Letohrad srovnal po hezké souhře .
44:30
Půl minuty do konce a Mýto drží vedení zuby nehty.
42:02
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Petr Doleček (4:5).
36:17
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
36:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Vojtěch Novák (3:5).
36:17
Ondřej Stoklasa znovu doráží a dává Gól.
34:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Jan Novák (3:4).
34:04
Jan Novák svojí krásnou nahrávkou před bránu připravil Ondřeji Stoklasovi Gól.
30:00
30:00
21:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Ondřej Stoklasa (3:3).
21:10
Krásna střela Jana Nováka provlnila síť.
20:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Appl, asistoval Martin Novák (3:2).
18:10
Vojtěch Novák trefuje spojnici .
16:30
Vysoké Mýto tlačí na bránu soupeře . Zápas je vysoce vyrovnán .
15:00
15:00
14:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Štěpán Zamazal (2:2).
11:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jan Novák (1:2).
11:20
Neuvěřitelné Mýto řádí ve vlastním oslabení.
11:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kryštof Šebetka, asistoval Jan Novák (1:1).
10:45
Vyloučen hráč Vojtěch Mikuláš Mann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
07:30
Vojtěch Novák střílí na bránu z jakékoliv pozice, ale nedaří se mu dát gól.
06:20
Letohrad tlačí, ale Mýto se nechce dát.
04:10
Mýto hraje v plném počtu !!!!!!
02:09
Vyloučen hráč Vojtěch Mikuláš Mann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
00:11
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Jan Ossendorf, Ondřej Stoklasa, Jan Novák, Jakub Poláček, Vojtěch Patka