4:0
4:1
- : -

FbC Hradec Králové B - FBC TJ Draci Lanškroun 10:1
7. Martin Novák, 15. Ondřej Šimerda, 16. Ondřej Šimerda, 18. Pavel Štefan, 21. Vojtěch Hanka, 30. Michal Skrbek, 36. Tomáš Králíček, 39. Vojtěch Kořínek, 42. Marek Kajzr, 42. Ondřej Šimerda - 38. Jonáš Moravec; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 14 - Vít Šembera 27; po třetinách: 2:0, 4:0, 4:1;
45:00
41:35
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Šimerda, asistoval Martin Novák (10:1).
41:04
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Marek Kajzr, asistoval Vojtěch Hanka (9:1).
41:04
Marek Kajzr s přehledem uklízí míček do protivníkovy branky.
38:02
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Kořínek, asistoval Vojtěch Hanka (8:1).
37:14
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Moravec (7:1).
35:40
Tomáš Králíček svoji střelou po zemi zvyšuje na 7:0
35:29
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Králíček bez asistence (7:0).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Skrbek, asistoval Tadeáš Babka (6:0).
24:41
Vyloučen hráč David Slouka družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za bránění ve hře.
22:40
Pavel Štefan mohl jít sám na brankáře, ale vyzula se mu bota :D
20:50
Pavel Štefan velice pomáhá Hradci k výhře svými 4 asistencemi a jedním gólem .
20:45
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Hanka, asistoval Pavel Štefan (5:0).
17:25
Hradec přehrává Lanškroun zcela jasně pokud Draci budou chtít vyhrát musí zabojovat.
17:09
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Pavel Štefan, asistoval Tomáš Králíček (4:0).
16:59
Vyloučen hráč Dominik Morávek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
15:24
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Šimerda, asistoval Pavel Štefan (3:0).