0:0
0:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Sokol Dvůr Králové nL 0:3
5. Tomáš Havel, 9. Kristián Hráský, 35. Tomáš Havel; rozhodčí: Adam Drahoš - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Petr Linhart 13 - Lukáš Rejl 13; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:1;
45:00
44:41
Vyloučen hráč Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
37:30
V osmi lidech hrající Rtyně už nevypadá na to, že by dokázala zápas ještě zdramatizovat. A Dvůr opravdu výborně brání.
34:53
Přestože přesilovka Dvora nebyl vůbec nějaký úporný zámek, nakonec byla přeci jen využita a Dvůr vede už o 3 branky.
34:52
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Havel, asistoval Jakub Frýzl (0:3).
33:31
Vyloučen hráč Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Poměr střel se v 2. třetině obrátil na 8:3 pro Rtyni. Všechny jsou ale z dálky a ty Rejl bez problému chytá - vždy je dobře mezi tyčemi postaven. A ani brejky po výhozu gólmana Rtyně kýžený kontaktní gól zatím nepřinesly. Jinak je obrana Dvora pevná.
30:00
17:50
Profesorsky sehraná přesilovka Rtyně bez jediné střely změnu skóre nepřinesla.
15:36
Vyloučen hráč Jakub Frýzl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině 2:7 pro Dvůr.
15:00
14:30
Rtyně získala sice herní převahu, ale zatím Dvůr pozorně brání a když už něco prošlo, tak pozorný Rejl vše pochytal,
08:05
Dvůr začal podobně aktivně jako s Přeloučí a tak vedou i nad druhým orelským týmem o 2 branky. Hráský zkušeně proměnil střelou mezi nohu a ruku gólmana.
08:04
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Kristián Hráský, asistoval Tomáš Havel (0:2).
04:19
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Havel bez asistence (0:1).