1:3
0:1
- : -

Orel Přelouč - HAGA Pardubice 2:5
14. Radek Bouma, 18. Jaroslav Hlad - 13. Vít Votruba, 16. Filip Voženílek, 22. Vojtěch Prokop, 24. Martin Fuňk, 44. Vojtěch Prokop; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Matoušek 15 - Aleš Weniger 15; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:1;
45:00
43:19
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval Martin Puchýř (2:5).
42:16
Vyloučen hráč Michal Pácalt družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
24:57
A Haga odskakuje na rozdíl dvou branek. Prudkou střelu pod břevno zasazuje Fuňk.
23:57
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Fuňk, asistoval David Belej (2:4).
21:13
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval David Belej (2:3).
21:13
K tyči se po přihrávce Beleje trefuje Prokop.
17:56
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jaroslav Hlad bez asistence (2:2).
17:56
Hlad se bombou trefuje přesně pod břevno.
15:36
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Filip Voženílek, asistoval Martin Fuňk (1:2).
15:36
Po sehrávce z pravé strany hřiště Voženílek trefuje balón k pravé tyči.
15:00
15:00
13:23
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Bouma bez asistence (1:1).
12:35
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vít Votruba, asistoval Martin Fuňk (0:1).
12:35
A máme tu první gól utkání! Po přihrávce z pravého rohu hřiště se trefuje Votruba.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice: brankář: Aleš Weniger; hráči v poli: Vojtěch Prokop, Vít Votruba, Adham El Walily, David Belej, Martin Fuňk