3:2
2:1
- : -

Klub SPV Pardubice - FBK Bulldogs Hořice 6:7
9. Jan Košťál, 17. Jan Košťál, 18. Tomáš Novotný, 22. Vojtěch Vašek, 43. Marek Kasal, 44. Matěj Kourek - 1. Jaroslav Tuček, 4. Petr Kryl, 10. Petr Kryl, 13. Jan Pech, 18. Sabina Hohberg, 30. Petr Kryl, 35. Ondřej Rathouský; rozhodčí: Jakub Březovský - Jan Buhr; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Nedoma 24 - Lukáš Svoboda 27; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:1;
45:00
44:49
Komentář trenéra hostů: 'Pěkný zápas', miní stroze.
44:49
Komentář trenéra domácích: "Skoro jsme je porazili.",
44:40
Poslední vteřiny zápasu. Jak toto dopadne?
43:52
Hořice si musí "odfrknout" a berou si oddechový čas. Nedivím se.
43:51
Timeout FBK Bulldogs Hořice
43:51
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Radek Filipi (6:7).
43:51
A je tu kontaktní gól. Kourek dramatizuje zápas!
42:24
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Marek Kasal, asistoval Pavel Kovář (5:7).
42:24
Hohohoo Marek Kasal vyslal dělovku, která končí pod břevnem!
41:57
Pokud chce SPV utkání otočit, je nejvyšší čas! Zbývá nám posledních pár minut.
39:08
Podle očekávání Pardubice přesilovou hru nevyužily.
38:00
Chtělo by, aby hráči Pardubic potrénovali přesilovou hru. Jejich hra rozhodně nejeví známky života.
37:08
Timeout Klub SPV Pardubice
37:08
Vyloučen hráč Lukáš Frýda družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za nesportovní chování.
37:08
Lukáš Frýda poslal na párek hned 4 hráče z Pardubic a jeho průnik neskončil gól. Jeho trestuhodné reakce si bohužel pro něj všimli rozhodčí a dostává 2 minuty za nesprtovní chování.
35:55
Tempo hry je klidnější. Toto však neplatí pro trenéra SPV Romana Kábeleho, který peskuje své hráče za zbytečné chyby.
34:09
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Ondřej Rathouský bez asistence (4:7).
34:09
A je tu gól. Zmatenou obranu Pardubic překonává Ondra Rathouský.
32:20
Čistokrevný střelec Tomáš Novotný se snaží procpat balonek za záda golmana Hořic. Zlepšit techniku a půjde to.
30:01
Hra je vyrovnaná, nasledujících 15 minut se máme na co těšit. Upřímě jsem zvědavý jak toto utkání dopadne.
30:00
30:00
29:59
Stav střel na branku je po 2 třetinách je 21:25. A to není nízké číslo.
29:43
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Jan Pech (4:6).
29:43
A Kryl dává další góóól. A jeho radost taková jako kdyby vyhrál Stanley Cup.
26:00
Toto velmi napínavé utkání sleduje rovných 10 diváků.
22:20
Další skvostný zákrok brankáře, tentokrát domácích Pardubic. Je zde vidět kvalitní práce trenéra brankářů Luboše Drahozala.
21:42
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Vojtěch Vašek, asistoval Marek Kasal (4:5).
21:42
2 střely brankář Hořic fenomenálnímy zákroky chytá, na 3. však již nedosáhl.
21:00
Kluci a dívky z Hořic jsou dalo by se říci zakřiknutí, ztrácejí balonky a dávajií tak příležitost Pardubicím, kteří tlačí co to jde.
17:57
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jindřich Špás (3:5).
17:57
Tom Novotný našel skulinku ve zdi a backhandem skóruje. No to je podívaná prátelé!
17:30
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Sabina Hohberg, asistoval Petr Kryl (2:5).
17:30
Mít v týmu dívky skýtá značné výhody, někteří hráči Pardubic jako by jí nechtěli ublížit, a tak talentovaná Sabina Hohberg dává gól.
16:46
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Košťál, asistoval Jindřich Špás (2:4).
16:46
A další střela! Ta už končí v sítí hostí. Honza Košťál doslova zametl balonek do brány!
16:20
Vidíme párek hezkých střel domácích.
15:01
Uvidíme zda si hráči z Pardubic něco odnesli od motivační řeči trenéra.
15:00
15:00
14:20
Ondra Rathousky (Hořice) uniká sám na bránu avšak neproměňuje. Brankář neskutečným zákrokem střelu kryje.
13:00
Hra trochu připomíná lakros, přihrávky po zemi zřejmě hráčům nevyhovují.
12:02
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Jan Pech, asistoval Petr Kryl (1:4).
12:02
Další povedená střela končí v síti domácích. Brankář neměl šanci.
11:00
Trenér Pardubic už ztrácí hlas. Není se čemu divit. SPV jakoby přestalo hrát.
09:30
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Sabina Hohberg (1:3).
09:30
Petr Kryl pěknou střelou vymetá pavučiny v síti.
08:56
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Košťál, asistoval Radek Filipi (1:2).
08:56
Tlak Pardubic se vyplatil. Jan Košťál zvaný Koště dává gól.
07:45
Zvoní tyč! SPV téměř snížilo stav.
06:20
Ouuuu, střela domácích málem skončila v síti. Brankář však hezkým zákrokem chytá!
05:00
Trenér SPV žene svoje koně kupředu. Tempo zápasu je tak velmi vysoké.
03:52
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Lukáš Frýda (0:2).
02:50
Tom Novotný odčinil špatný obraný zákrok a vypouští pumelici na branku.
01:40
Obraná chyba Novotného málem skončila gólem.
00:32
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Jaroslav Tuček bez asistence (0:1).
00:32
Zahajovací střela hostů končí bohužel pro Pardubice gólem. To tedy není dobrý začátek.