4:1
5:0
- : -

HAGA Pardubice - Klub SPV Pardubice 14:1
1. Martin Fuňk, 9. Adham El Walily, 9. Adham El Walily, 10. Vít Votruba, 12. Martin Fuňk, 17. Martin Puchýř, 19. Martin Fuňk, 24. Vojtěch Prokop, 24. Martin Fuňk, 31. David Born, 33. Vojtěch Prokop, 40. Vojtěch Prokop, 41. Martin Fuňk, 42. Martin Fuňk - 25. Jan Košťál; rozhodčí: Veronika Čubová - Lucie Stejskalová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Aleš Weniger 18 - David Nedoma 21; po třetinách: 5:0, 4:1, 5:0;
45:00
41:41
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Fuňk, asistoval Martin Puchýř (14:1).
41:17
Vyloučen hráč Filip Voženílek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:29
39:19
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval Aleš Weniger (12:1).
36:11
Stolek už vyhlíží poslední minuty tohohle velice delikátního utkání
32:34
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval Vít Votruba (11:1).
30:28
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil David Born, asistoval Vojtěch Prokop (10:1).
25:04
Vyloučen hráč Vojtěch Vašek družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:45
Pardubice snižují náskok Pardubic
24:32
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Košťál bez asistence (9:1).
23:30
Vypadá to na válec Pardubic
23:23
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Fuňk, asistoval David Belej (9:0).
23:23
Golman dostal gáje, to je ostuda
23:09
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval Martin Fuňk (8:0).
22:59
A komu fandíte vy?
20:52
Už tu sedíme jen z donucení :D
18:16
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Fuňk bez asistence (7:0).
16:57
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Puchýř, asistoval Vojtěch Prokop (6:0).
16:27
Vyloučen hráč Filip Voženílek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely Pardubic Haga 14:7 SPV Pardubice
15:00
11:26
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Fuňk, asistoval Vojtěch Prokop (5:0).
11:26
Diváci se raději baví mezi sebou, než aby sledovali kutálející se kuličky do branky
10:02
Rozjel se gólostroj HAGY, jsou k nezastavení borci
09:51
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vít Votruba, asistoval Filip Voženílek (4:0).
09:12
Pardubice se ujímají vedení po poslání kuličky do branky Pardubic
08:58
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Adham El Walily bez asistence (3:0).
08:58
Páni a dámové, toto je pravdu vyčerpávající práce
08:24
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Adham El Walily, asistoval Vít Votruba (2:0).