2:4
3:5
- : -

FBK Bulldogs Hořice - HAGA Pardubice 6:16
9. Sebastián Festa, 28. Jaroslav Tuček, 29. Petr Kryl, 34. Ondřej Rathouský, 37. Petr Kryl, 43. Ondřej Rathouský - 3. Tomáš Vorlíček, 5. Martin Fuňk, 7. Martin Fuňk, 7. Vojtěch Prokop, 8. Viktor Nermuť, 13. Adham El Walily, 14. Tomáš Vorlíček, 16. Martin Fuňk, 22. Vít Votruba, 24. Daniel Konstantin, 29. Vít Votruba, 31. Vojtěch Prokop, 35. Daniel Konstantin, 36. Vít Votruba, 38. Vít Votruba, 40. Martin Puchýř; rozhodčí: Veronika Čubová - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Lukáš Rybáček -2, Lukáš Svoboda 7, Lukáš Rybáček 3 - Aleš Weniger 11; po třetinách: 1:7, 2:4, 3:5;
45:00
42:38
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Ondřej Rathouský bez asistence (6:16).
39:01
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Puchýř bez asistence (5:16).
38:04
Vyloučen hráč Jaroslav Tuček družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za sekání.
37:48
V Náchodě je právě 6 °C, v plechovce 26 °C
37:13
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vít Votruba bez asistence (5:15).
36:57
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Sebastián Festa (5:14).
35:22
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vít Votruba, asistoval David Born (4:14).
34:27
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Konstantin, asistoval Martin Puchýř (4:13).
33:39
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Petr Kryl (4:12).
31:11
Vyloučen hráč Daniel Konstantin družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
30:17
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval David Belej (3:12).
28:28
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vít Votruba, asistoval Tomáš Vorlíček (3:11).
28:15
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Lukáš Frýda (3:10).
27:41
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Jaroslav Tuček, asistoval Ondřej Rathouský (2:10).
25:21
PCE bombardují Hořického bránkáře svými dělobuchy
24:29
Pardubice skórují 10. gólem a tím se dostávají do pěkného vedení
23:11
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Konstantin bez asistence (1:10).
21:52
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vít Votruba, asistoval Vojtěch Prokop (1:9).
15:24
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Fuňk, asistoval David Belej (1:8).
15:00
15:00
Střely po 1. třetině: Hořice 4:13 PCE
15:00
13:47
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Tomáš Vorlíček, asistoval Martin Fuňk (1:7).
12:27
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Adham El Walily bez asistence (1:6).
08:56
Tempo se projevuje na obou částích hřiště
08:23
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Sebastián Festa bez asistence (1:5).
07:04
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Viktor Nermuť, asistoval Martin Puchýř (0:5).
06:23
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval Vít Votruba (0:4).
06:23
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Svoboda družstva FBK Bulldogs Hořice
06:01
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Fuňk, asistoval Aleš Weniger (0:3).
04:49
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Fuňk bez asistence (0:2).
02:44
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Tomáš Vorlíček, asistoval Michal Pácalt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Veronika Čubová a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice: brankář: Aleš Weniger; hráči v poli: Vojtěch Prokop, Vít Votruba, Adham El Walily, David Belej, Martin Fuňk