3:1
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Hippos Žďár n/S. 8:4
4. Ondřej Chovanec, 9. Ondřej Chovanec, 11. Ondřej Chovanec, 12. Hynek Jirků, 13. Ondřej Pojer, 17. Ondřej Chovanec, 20. Matyas Brnický, 21. Vít Andrýsek - 8. Martin Svatoň, 8. Matěj Partl, 10. Martin Svatoň, 26. Adam Březina; rozhodčí: David Černý - Matěj Jonák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Břečka ? - Vítek Pospíchal ?, David Neuer ?; po třetinách: 5:3, 3:1;
25:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Adam Březina, asistoval Martin Svatoň (8:4).
23:53
Vyloučen hráč Adam Březina družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:50
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Andrýsek, asistoval Šimon Mihulka (8:3).
19:23
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Matyas Brnický bez asistence (7:3).
16:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Chovanec bez asistence (6:3).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Neuer družstva Hippos Žďár n/S.
13:00
13:00
12:51
Vyloučen hráč Ondřej Pojer družstva SK Jihlava na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:00
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Pojer, asistoval Ondřej Chovanec (5:3).
11:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Hynek Jirků, asistoval Šimon Mihulka (4:3).
10:40
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Chovanec, asistoval Milan Votava (3:3).
09:40
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Martin Hrubý (2:3).
08:40
07:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Matěj Partl, asistoval Ondřej Budík (1:2).
07:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Dalibor Novák (1:1).
03:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Černý a Matěj Jonák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Vítek Pospíchal; hráči v poli: Dalibor Novák, Martin Hrubý, Vojtěch Kadlec, Martin Svatoň, Ondřej Budík