2:6
- : -
FLOREC BRNO

FBŠ Hattrick Brno B - FLOREC BRNO 2:9
28. Tomáš Vaculík, 37. Ladislav Hamerský - 19. Dominik Regner, 21. Martin Mošat, 25. Lukáš Císař, 27. Martin Mošat, 28. Jan Pliska, 36. Dominik Regner, 36. Lukáš Císař, 37. Lukáš Císař, 38. Dominik Regner; rozhodčí: Pavel Rýznar - Ondřej Synek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Kobzák ? - Pavel Koukal ?; po třetinách: 0:0, 0:3, 2:6;
39:00
38:56
Tak přece to mohlo být. Poslední střelu vytěsnil brankář mimo bránu.
38:45
Asi už ne
38:00
BUde desítka?
37:31
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Dominik Regner bez asistence (2:9).
37:31
Další gól? Jak tohle skončí?!
36:58
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Lukáš Císař, asistoval Dominik Regner (2:8).
36:58
Císařské jesle upravují stav utkání na 2:8!
36:37
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Ladislav Hamerský, asistoval Štěpán Kopřiva (2:7).
36:37
Po hluché pasáži se tu střílí branky jako u Verdunu. Poslední branku HAttricku vstřelili hráči v modrém v signalizované výhodě.
35:55
35:55
Střelecký koncert pokračuje krásnou melodií hráče Císaře.
35:42
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Dominik Regner bez asistence (1:6).
35:42
Tak takovýto gól nezažily Morkovice již několik minut. Mohl bych říct, že ani Slížany.
34:02
Nebezpečná střela sražena nad mantinel.
33:15
Oba týmy pokračují v pěti. Z přesilovky nebylo nic.
32:20
Brankář Hattricku uzmul děrovanou kouli a zkušeně ji odhodil do protilehlého rohu a sbírá drahocenné vteřinky.
31:15
Vyloučen hráč Karel Brabec družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hra rukou.
30:47
Mic zvláštního se neděje. Hra se motá v prostoru.
29:52
Další vyložená šance Florecu, ale z prostoru před brankovištěm střílí útočící hráč pouze do příkladně sedícího golmana.
29:05
Brankář Hattricku si poradil se záludnou střelou z půlky, která se schovávala za každého, koho potkala cestou.
28:12
Reflexivní zákrok Brabce na středu hřiště rezultoval ve vyloučení.
27:57
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Jan Pliska, asistoval Michal Dýr (1:5).
27:57
Kapitán Florecu ryche zchladil naděje spupeře a opět zvyšuje na rozdíl 4 branek.
27:11
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval David Fiala (1:4).
27:11
Hráči Hattricku se zjevně ještě nevzdávají a zkouší zápas zdramatizovat.
26:29
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Martin Mošat, asistoval Michal Dýr (0:4).
26:29
Golman se po závaru natahoval, jak mohl, ale na bílou neposednou kuličku byl krátký.
26:00
26:00
24:16
20:57
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Martin Mošat, asistoval Michal Dýr (0:2).
18:15
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Dominik Regner, asistoval Lukáš Císař (0:1).
13:00
13:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Ondřej Synek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLOREC BRNO:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Aleš Kobzák; hráči v poli: Marek Lengál, Tomáš Vaculík, David Fiala, René Menšík, Šimon Král