1:1
6:2
- : -

Aligators Orel Šlapanice U21 C - FBK Panthers Baník Ratíškovice 10:5
3. Dominik Král, 6. Zdeněk Severa, 11. Vladimír Jelínek, 22. Tomáš Kůst, 32. Tomáš Kůst, 33. Dominik Král, 34. Tomáš Kalus, 42. Jakub Král, 45. Patrik Jedlička, 45. Patrik Procházka - 7. David Příkaský, 15. David Uhlík, 16. Tomáš Opluštil, 35. David Příkaský, 39. David Příkaský; rozhodčí: Jan Máša - Jakub Cigl; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: David Bajer ? - Jakub Grufík ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 6:2;
45:00
44:56
Tak nakonec tam ta 10 padla
44:55
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Patrik Procházka bez asistence (10:5).
44:31
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Dominik Král (9:5).
43:05
Přesilovka dlouho netrvala. Oba vyloučení si aspoň přátelsky povídají na trestné lavici
42:58
Vyloučen hráč Jaroslav Zlámal družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za sekání.
42:38
Vyloučen hráč Patrik Procházka družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání.
41:15
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Jakub Král, asistoval Dominik Král (8:5).
41:15
Dvojice útočníků Ratíškovic neúspěšně dorážela na domácího gólmana, ovšem po brejku gól padá na druhé straně
38:50
Že by bouřící hala viděla závěrečné drama?
38:44
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Příkaský, asistoval Lukáš Křižka (7:5).
36:55
Pěkná střela do brány, bohužel do tý velký fotbalový
34:46
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Příkaský z trestného střílení (7:4).
33:16
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Tomáš Kůst (7:3).
32:04
Šlapanice jdou nekompromisně do trháku
32:03
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Dominik Král, asistoval Zdeněk Severa (6:3).
31:06
Po zbytečné ztrátě míčku na polovině Šlapanice zvyšují vedení
31:05
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Kůst, asistoval Tomáš Kalus (5:3).
30:00
30:00
29:50
Trošku se nám hra přiostřuje
24:36
Ratíškovicím se přesilovka moc nepovedla, Šlapanice dokonce mohli po brejcích zvýšit vedení.
22:32
Vyloučen hráč Tomáš Kalus družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání.
21:57
Konečně přesná střela do odkryté brány
21:56
15:40
Ratíškovice srovnávají ve hře 4 na 4
15:31
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Tomáš Opluštil, asistoval Jaroslav Zlámal (3:3).
15:00
15:00
14:34
Vyloučen hráč Patrik Jedlička družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání.
14:34
Vyloučen hráč Lukáš Křižka družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za hrubost.
14:06
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Uhlík, asistoval Tomáš Opluštil (3:2).
13:10
Blíží se závěr první části. Ratíškovice nevyužili přesilovku. Všichni už odpočítávají sekundy do konce.
12:00
Aligátoři zavěsili do prázdné branky. Nyní je jeden z predátorů vyloučen za vysokou hůl. Sedí a zpytuje svědomí.
11:06
Vyloučen hráč Tomáš Kalus družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:41
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Vladimír Jelínek, asistoval Patrik Jedlička (3:1).
09:04
Hráč z Ratíškovic je po náročném souboji nejspíše zraněn.
08:45
Hra se přelívá ze strany na stranu, nic pořádného se teď neděje.
06:30
Ratíškovice rychle odpovídají
06:03
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Příkaský, asistoval David Uhlík (2:1).
05:51
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Zdeněk Severa, asistoval Tomáš Kůst (2:0).
02:05
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Dominik Král, asistoval Patrik Jedlička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Máša a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Panthers Baník Ratíškovice:
00:00
Line-up domácích Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Václav Sedláček, Dominik Král, Jakub Král, Patrik Jedlička