2:0
0:1
- : -

FBK Panthers Baník Ratíškovice - Patriots Brno 3:4
12. David Uhlík, 30. Lukáš Křižka, 30. Viktor Příkaský - 8. Jakub Hrubý, 9. Michal Fila, 15. Jonáš Lekeš, 45. Michal Fila; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Grufík ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 0:1;
45:00
44:47
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Michal Fila, asistoval Radim Fila (3:4).
43:42
Timeout FBK Panthers Baník Ratíškovice
40:13
Timeout Patriots Brno
40:13
Vyloučen hráč Jaroslav Zlámal družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:29
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Viktor Příkaský, asistoval David Uhlík (3:3).
29:11
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Lukáš Křižka, asistoval David Uhlík (2:3).
27:25
Vyloučen hráč David Titz družstva Patriots Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
22:26
Vyloučen hráč Zdeněk Zemský družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za sekání.
19:23
Hráč s číslem 13 z Patriotů utrpěl zranění kolene, snad bude v pořádku a dohraje zápas...
18:55
Vyloučen hráč David Uhlík družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:15
Titz teď netrefil nabídku do prázdné branky.
15:00
15:00
14:49
Vlastní branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Jonáš Lekeš (1:3).
13:30
Ratíškovice vstali z "mrtvých" a celkem soupeři zatápí.
11:30
Tak break jim vyšel.
11:20
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Uhlík, asistoval David Příkaský (1:2).
11:00
Ratíškovice si moc neví rady, ale nějaké breaky tam jsou.
09:10
Tak úspěšně...
08:54
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Michal Fila, asistoval Radim Fila (0:2).
08:31
Patrioti se snaží využít přesilovku, zatím neúspěšně.
08:04
Vyloučen hráč Tomáš Opluštil družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:31
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Jakub Hrubý, asistoval Michal Kučera (0:1).
03:45
Golman Patriotů vychytal tutovku Ratíškovic. Hra má poklidné tempo. Počáteční nadšení vyprchalo.
02:50
Hráč s číslem 94, Fila M., běžel z úhlu sám na branku a minul, tutovka.
02:00
Patrioti kombinují na půlce, ale nenachází cestu směrem k soupeřově brance.
00:10
Utkání právě začalo. Oba týmy jsou nahecované a chtějí vyhrát, zápas má od začátku slušné tempo.