3:0
6:4
- : -

FBK Orel Bořitov "B" - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 9:4
18. Dominik Janík, 19. Dominik Janík, 25. Adam Doušek, 32. Dominik Janík, 34. Ondřej Blažek, 35. Lukáš Budiš, 35. Dominik Janík, 36. Ondřej Blažek, 38. Lukáš Budiš - 28. Tomáš Urbánek, 29. Dušan Trnka, 36. Dušan Trnka, 36. Lukáš Dočkal; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Tenora ? - Radek Zápařka ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 6:4;
39:00
37:03
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Lukáš Budiš, asistoval Dominik Janík (9:4).
36:00
Vyloučen hráč Adam Doušek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za nesportovní chování.
36:00
Vyloučen hráč Adam Doušek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za hrubost.
36:00
Vyloučen hráč Lukáš Viktorin družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:36
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Dominik Janík (8:4).
35:32
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Lukáš Dočkal, asistoval Tomáš Urbánek (7:4).
35:10
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dušan Trnka, asistoval Lukáš Dočkal (7:3).
34:33
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Tomáš Sedláček (7:2).
34:20
33:26
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Ondřej Blažek bez asistence (5:2).
31:46
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík bez asistence (4:2).
28:08
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dušan Trnka, asistoval Pavel Sysel (3:2).
27:07
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Tomáš Urbánek, asistoval Lukáš Dočkal (3:1).
26:00
26:00
24:05
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Adam Doušek, asistoval Tomáš Sedláček (3:0).
18:25
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Ondřej Mičánek (2:0).
17:01
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Adam Doušek (1:0).
13:00
13:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané B:
00:00
Line-up domácích FBK Orel Bořitov "B": brankář: David Tenora; hráči v poli: Adam Doušek, Tomáš Sedláček, Ondřej Blažek, Lukáš Budiš, Alexander Pycun