3:0
4:3
- : -

TJ SOKOL LETOVICE - FBK Orel Bořitov "B" 10:4
1. Petr Skřička, 13. Vojtěch Foret, 13. Martin Foret, 18. Vojtěch Foret, 22. Petr Skřička, 23. Tadeáš Dvořák, 29. Marek Řeháček, 32. Petr Straka, 36. Petr Straka, 36. Petr Skřička - 8. Dominik Janík, 36. Ondřej Mičánek, 38. Dominik Janík, 39. Adam Doušek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kořístek ? - David Tenora ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 4:3;
39:00
38:59
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Adam Doušek, asistoval Ondřej Blažek (10:4).
37:42
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Ondřej Blažek (10:3).
35:58
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Petr Skřička, asistoval Vojtěch Foret (10:2).
35:47
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Petr Straka, asistoval Marek Řeháček (9:2).
35:01
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Ondřej Mičánek, asistoval Dominik Janík (8:2).
31:33
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Petr Straka, asistoval Martin Foret (8:1).
30:43
Vyloučen hráč Alexander Pycun družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za zdržování hry.
28:46
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Marek Řeháček, asistoval Tadeáš Dvořák (7:1).
26:00
26:00
23:33
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za hra rukou.
22:39
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Tadeáš Dvořák, asistoval Patrik Dvořáček (6:1).
21:40
20:11
Vyloučen hráč Adam Doušek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za sekání.
17:24
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Vojtěch Foret, asistoval Martin Foret (4:1).
13:00
13:00
12:59
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Martin Foret, asistoval Marek Řeháček (3:1).
12:38
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Vojtěch Foret bez asistence (2:1).
07:49
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Tomáš Sedláček (1:1).
00:46
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Petr Skřička, asistoval Martin Foret (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Orel Bořitov "B": brankář: David Tenora; hráči v poli: Adam Doušek, Dominik Janík, Lukáš Budiš, Ondřej Mičánek, Alexander Pycun