0:4
4:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ white - Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov 7:5
2. Jonáš Vacula, 5. Adam Kylián, 6. Matěj Szabó, 25. Vítek Marušík, 26. Tomáš Světlík, 29. Vítek Marušík, 36. Tomáš Brabenec - 9. Tomáš Tenk, 13. Tomáš Tenk, 20. Jakub Otradovec, 20. Tomáš Tenk, 24. Matěj Dvořák; rozhodčí: Vojtěch Dvořák - Michal Rada; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Dočekal ? - Vilém Veselý ?; po třetinách: 3:1, 0:4, 4:0;
36:00
35:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Brabenec bez asistence (7:5).
34:32
Timeout Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov
34:30
Hráč z Adamova Matal se dostal do samostatného úniku bohužel po přehrání dvou obránců přestřelil vytoužený gol.
33:11
Vyloučen hráč Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:13
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ white
28:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Vítek Marušík, asistoval Adam Kylián (6:5).
28:13
Znojemská loď si bere timeout po přeplavání Adamovské ponorky a opět bere otěže zápasu na svou palubu.
25:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Světlík, asistoval Radek Petržela (5:5).
25:31
A poněvadž měl Tomáš Světlík taky chuť na florbalové menu dostal podobnou tečku a díky tomu srovnal stav dnešního utkání.
24:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Vítek Marušík, asistoval Matěj Szabó (4:5).
24:31
Matěj Szabo neskutečnou otočkou naservíroval svému spoluhráčovi Vitkovi Marušíkovi přihrávku v podobě krásného a chutného dezertu alá do prázdné branky.
24:00
24:00
23:50
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Matěj Dvořák, asistoval Tadeáš Brhel (3:5).
23:50
Hráč z Adamova Matěj Dvořák vymetl pavučiny zdejšího města a ze samostatné radosti odhodil své náčiní.
22:13
Stejný faul na straně Adamova
21:40
Vyloučen hráč Michal Matal družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov na 2 minuty za hrubost.
21:18
Vyloučen hráč Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:18
Tvrdý zákrok na adamovského hráče?který byl posouzen jako faul na 2 minuty za nedovolené bránění.
19:59
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Tomáš Tenk bez asistence (3:4).
19:59
Tenk otočil zápas a dokonal hattrick a radostně si poskočil
19:21
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Jakub Otradovec, asistoval Matyáš Ostrý (3:3).
19:21
Jsme svědky vyrovnání díky gólu Jakuba Otradovce
18:00
Jsme v polovině zápasu a nikdo nečekal takovýhle stav jsme snad svědky výhry Znojma který nastupoval jako outsider ???
15:08
Sereda pálí o pár metrů nad bránu, podle analytiků kdyby přihrál Tenkovi tak máme vyrovnaný stav.
14:52
Tenk opět záři
12:45
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Tomáš Tenk, asistoval Matyáš Polzer (3:2).