0:0
1:3
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - K1 Florbal Židenice 4:4
1. Martin Laštík, 11. Adam Trllo, 12. Martin Laštík, 45. Martin Laštík - 10. Daniel Hrbolka, 32. Václav Lorenc, 33. Denis Matoušek, 34. Ondřej David; rozhodčí: Jan Ponížil - Lukáš Paták; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Martin Kolínský ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:3;
45:00
44:05
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Martin Laštík, asistoval Denis Ligas (4:4).
43:59
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
35:01
Vyloučen hráč David Narovec družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Ondřej David, asistoval Matěj Pittermann (3:4).
32:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Denis Matoušek, asistoval Daniel Hrbolka (3:3).
31:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Václav Lorenc bez asistence (3:2).
30:00
30:00
25:54
Vyloučen hráč Matěj Pittermann družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:58
Vyloučen hráč Adam Trllo družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:20
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Martin Laštík, asistoval Michal Repko (3:1).
10:43
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Adam Trllo, asistoval Viktor Čermák (2:1).
09:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval David Narovec (1:1).
05:22
00:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ponížil a Lukáš Paták.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Martin Kolínský; hráči v poli: Tomáš Fuciman, Martin Fencl, Mojmír Pruch, Ondřej Spáčil, Daniel Hrbolka
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Vladimír Biolek, Roman Mach, Denis Ligas, Michal Repko, Martin Laštík