2:1
3:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - FBC Sokol Ivanovice na Hané 9:3
9. Marek Kasal, 10. Jakub Ondračka, 11. Milan Ducar, 15. Filip Koutný, 16. Kryštof Indruch, 27. Břetislav Dančák, 39. Aleš Pokorný, 40. Tomáš Otépka, 41. Milan Ducar - 4. Lukáš Dočkal, 28. Lukáš Dočkal, 31. Tomáš Urbánek; rozhodčí: Jan Ponížil - Lukáš Paták; vyloučení: 2:7 + Lukáš Dočkal ČK1 + 5; využití: 3:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Michal Bartoň ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 4:1, 2:1, 3:1;
45:00
43:53
Vyloučen hráč Aleš Pokorný družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost.
43:52
Vyloučen hráč David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost.
41:39
Vyloučen hráč Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané do konce utkání.
41:39
Vyloučen hráč Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 5 minut za nesportovní chování.
41:29
Vyloučen hráč Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Milan Ducar, asistoval Kryštof Indruch (9:3).
39:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Otépka, asistoval Radoslav Vybíral (8:3).
38:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Radoslav Vybíral (7:3).
38:07
Vyloučen hráč Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
37:29
Vyloučen hráč Lukáš Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře.
32:45
Vyloučen hráč David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře.
30:14
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Tomáš Urbánek, asistoval Lukáš Skácel (6:3).
30:00
30:00
27:37
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Dočkal, asistoval David Hedvík (6:2).
26:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Břetislav Dančák, asistoval Filip Koutný (6:1).
23:12
Vyloučen hráč Filip Koutný družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání.
19:13
Vyloučen hráč Tomáš Tauchman družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
15:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Kryštof Indruch bez asistence (5:1).
15:00
15:00
14:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Filip Koutný, asistoval Aleš Pokorný (4:1).
10:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Milan Ducar, asistoval Lukáš Demek (3:1).
10:43
Vyloučen hráč Dominik Hasala družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za vražení zády.
09:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jakub Ondračka, asistoval Radoslav Vybíral (2:1).
08:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Marek Kasal, asistoval Jakub Sázavský (1:1).
03:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ponížil a Lukáš Paták.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané:
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Milan Hnízdil, Radoslav Vybíral, Marek Kasal, Tomáš Otépka, Tomáš Havelka