1:1
3:2
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - TJ Čechie Zastávka 4:7
26. Michal Repko, 32. Michal Repko, 36. Denis Ligas, 45. Martin Laštík - 6. David Gottvald, 7. Pavel Matoušek, 9. Martin Holeček, 10. Petr Sůkal, 23. Petr Sůkal, 43. Martin Holeček, 45. Tomáš Hájek; rozhodčí: Jan Ponížil - Lukáš Paták; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Ondřej Mikeška ?; po třetinách: 0:4, 1:1, 3:2;
45:00
44:54
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Tomáš Hájek bez asistence (4:7).
44:33
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Martin Laštík, asistoval Michal Repko (4:6).
42:50
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Martin Holeček bez asistence (3:6).
42:20
Timeout TJ Čechie Zastávka
35:19
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas bez asistence (3:5).
31:09
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Radek Novák (2:5).
30:22
Vyloučen hráč Pavel Ševčík družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:23
22:46
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Petr Sůkal, asistoval Pavel Ševčík (0:5).
15:00
15:00
11:23
Vyloučen hráč Viktor Čermák družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
09:30
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Petr Sůkal, asistoval Martin Valihrach (0:4).
08:59
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Martin Holeček, asistoval Jakub Nowak (0:3).
06:07
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Pavel Matoušek, asistoval Petr Sůkal (0:2).
05:23
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil David Gottvald, asistoval Daniel Miňovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ponížil a Lukáš Paták.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Čechie Zastávka:
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Roman Mach, Vladimír Biolek, Denis Ligas, Michal Repko, Martin Laštík