1:2
0:5
- : -

TJ Sokol Dobříš B - Prague Tigers E 3:10
3. Vít Bohata, 3. Roman Šebek, 16. Vojtěch Tesárek - 6. Jakub Wágner, 7. Tomáš Táborský, 12. Jakub Wágner, 23. Jakub Wágner, 24. Michal Doležal, 25. František Novák, 29. Tomáš Táborský, 34. Jakub Wágner, 35. Filip Balla, 36. Michal Doležal; rozhodčí: Jiří Jestříbek - Milan Baloun; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Kolář ? - Daniel Dohnal ?; po třetinách: 2:3, 1:2, 0:5;
36:00
35:12
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Michal Doležal, asistoval Tomáš Kašpar (3:10).
34:15
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Filip Balla, asistoval Tomáš Táborský (3:9).
33:27
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jakub Wágner, asistoval Tomáš Táborský (3:8).
28:45
Vyloučen hráč Jakub Dragoun družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za bránění ve hře.
28:22
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Tomáš Táborský, asistoval František Novák (3:7).
24:55
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil František Novák, asistoval Tomáš Táborský (3:6).
24:00
24:00
23:56
23:22
Vyloučen hráč Jakub Pak družstva Prague Tigers E na 2 minuty za bránění ve hře.
23:17
Vyloučen hráč Tomáš Krejcárek družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za sekání.
22:49
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jakub Wágner, asistoval Filip Balla (3:4).
15:37
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Vojtěch Tesárek, asistoval Michal Kolář (3:3).
13:25
Vyloučen hráč Jakub Brabec družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:48
06:15
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Jakub Wágner (2:2).
05:21
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jakub Wágner bez asistence (2:1).
02:36
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Roman Šebek, asistoval Michal Kolář (2:0).
02:19
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Vít Bohata, asistoval Vojtěch Paul (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jestříbek a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers E:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš B: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Jakub Brabec, Vojtěch Tesárek, Tomáš Krejcárek, Jakub Dragoun, Vít Bohata