0:4
1:3
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - TJ Sokol Dobříš 4:11
4. Filip Fišer, 5. Jiří Ureš, 8. Aleš Těhle, 31. Zdeněk Císař - 3. Michal Kolář, 4. Jakub Brabec, 6. Evžen Teringl, 10. Tomáš Pavlíček, 14. Tomáš Pavlíček, 15. Jaroslav Šimek, 20. Jan Vrba, 23. Evžen Teringl, 26. Vladimír Drnec, 27. Evžen Teringl, 34. Martin Vondra; rozhodčí: David Hertz - Jan Chuděj; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Jakub Fiala ?, Petr Šimon ? - Petr Bláha ?; po třetinách: 3:4, 0:4, 1:3;
33:16
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Martin Vondra, asistoval Marek Šíp (4:11).
30:07
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Zdeněk Císař, asistoval Filip Balek (4:10).
26:36
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Evžen Teringl, asistoval Vladimír Drnec (3:10).
25:02
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vladimír Drnec, asistoval Evžen Teringl (3:9).
24:00
24:00
22:37
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Evžen Teringl, asistoval Václav Melša (3:8).
19:37
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jan Vrba, asistoval Tomáš Pavlíček (3:7).
19:37
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Šimon družstva PALERMO PŘÍBRAM
19:04
Vyloučen hráč Aleš Těhle družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za blokování hokejky.
14:56
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jaroslav Šimek, asistoval František Doležal (3:6).
13:13
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Pavlíček bez asistence (3:5).
12:00
12:00
09:34
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Pavlíček bez asistence (3:4).
07:26
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Těhle, asistoval Aleš Bambas (3:3).
05:36
Vyloučen hráč Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování hokejky.
05:20
04:47
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš bez asistence (2:2).
03:54
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Brabec, asistoval Michal Kolář (1:2).
03:36
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer, asistoval Zdeněk Císař (1:1).
02:54
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil Jakub Brabec.
02:27
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michal Kolář, asistoval Jakub Brabec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš:
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Aleš Těhle, Roman Vršecký, Filip Fišer, Aleš Bambas, Zdeněk Císař