1:0
3:1
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - FBC Falcons Žižkov B 4:3
14. Jiří Ureš, 26. Michal Petrásek, 27. Daniel Schwab, 28. Aleš Bambas - 6. Tomáš Kružík, 9. David Myšík, 31. Petr Káda; rozhodčí: David Hertz - Jan Chuděj; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Petr Šimon ? - Dan Horna ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:1;
35:41
Timeout FBC Falcons Žižkov B
33:00
Vyloučen hráč Aleš Bambas družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:00
Vyloučen hráč Dan Horna družstva FBC Falcons Žižkov B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:45
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil Petr Káda, asistoval David Myšík (4:3).
27:19
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Bambas z trestného střílení (4:2).
27:19
Vyloučen hráč David Myšík družstva FBC Falcons Žižkov B na 2 minuty za nesportovní chování.
26:17
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Daniel Schwab, asistoval Michal Petrásek (3:2).
25:15
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Michal Petrásek, asistoval Zdeněk Císař (2:2).
24:00
24:00
19:03
Vyloučen hráč Jiří Ureš družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:03
Vyloučen hráč Otto Hejda družstva FBC Falcons Žižkov B na 2 minuty za hrubost.
16:50
Vyloučen hráč David Myšík družstva FBC Falcons Žižkov B na 2 minuty za bránění ve hře.
14:50
13:03
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš, asistoval Filip Balek (1:2).
12:00
12:00
08:03
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil David Myšík, asistoval Tomáš Kružík (0:2).
05:51
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil Tomáš Kružík, asistoval Tomáš Milaberský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Falcons Žižkov B:
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Aleš Těhle, Roman Vršecký, Zdeněk Císař, Filip Fišer, Aleš Bambas