1:2
1:2
- : -

FBC Falcons Žižkov B - Sport Eden Beroun 4:4
5. David Myšík, 7. David Myšík, 17. Tomáš Kružík, 35. Tomáš Milaberský - 22. Marek Stýblo, 23. Jiří Luňáček, 27. Jan Resl, 31. Jan Šimon; rozhodčí: David Hertz - Jan Chuděj; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Dan Horna ? - Martin Chaloupka ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2;
36:00
34:09
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil Tomáš Milaberský bez asistence (4:4).
32:46
Vyloučen hráč Michal Myšík družstva FBC Falcons Žižkov B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:43
Timeout FBC Falcons Žižkov B
30:39
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Šimon bez asistence (3:4).
26:11
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Resl, asistoval Marek Stýblo (3:3).
24:00
24:00
22:09
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Ondřej Svoboda (3:2).
21:19
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Marek Stýblo, asistoval Ondřej Svoboda (3:1).
16:19
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil Tomáš Kružík, asistoval Petr Káda (3:0).
12:00
12:00
08:35
Vyloučen hráč Tomáš Milaberský družstva FBC Falcons Žižkov B na 2 minuty za sekání.
06:56
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil David Myšík, asistoval Petr Káda (2:0).
04:30
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil David Myšík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Martin Chaloupka; hráči v poli: Jan Šimon, Lukáš Randa, Ondřej Svoboda, Jiří Luňáček, Milan Bachan